Choose your countrycountries
سایت اصلی: انگلیسی - اسپانیایی

شرکت پایا اکسیر آریا، نماینده‌ی انحصاری Dentaid اسپانیا

اینترپروکس: مسواک بین دندانی پلاس مخروطی(کونیکال)

مسواک بین دندانی پلاس مخروطی اینترپروکس با سایز 1.3 میلیمتر برای حذف بیوفیلم های دهانی (پلاک های باکتریایی) برای فضاهای بین دندانی مخصوصا برای نواحی دندان های آسیا، طراحی شده اند.

 

سری زاویه دار این مسواک دسترسی آسان به نواحی بین دندانی مخصوصا برای دندان های آسیا را فراهم می کند. این طراحی منحصر به فرد، باعث می شود که مسواک به طور عمود وارد فضای بین دندان ها شده و از صدمه زدن به لثه ها جلوگیری می کند. سری این مسواک با سایز 1.3 میلیمتر، تمیزکاری عمیق فضاهای بین دندان ها را به طور کامل انجام می دهد.

 

طراحی و تولید نوآورانه این محصول با رشته های با کیفیت Tynex، مراقبت بهتر از لثه ها را فراهم می کند، زیرا طراحی دو رنگ این مسواک باعث میشود که رشته های سفید مکان های دارای خونریزی را تشخیص دهند و رشته های سیاه رنگ، وجود بیوفیلم های دهانی را مشخص کنند. سیم فولادی ضد زنگ  که با پلی اورتان (مواد پلاستیکی) پوشش داده شده اند، به حفاظت بهتر از ساختار مخاطی، دندان ها و ایمپلنت ها کمک می کنند. سری مسواک نیز با یک  محافظ پوشانده شده است تا  برای حمل و نقل مناسب شود.

 

مسواک بین دندانی پلاس سوپرمیکرو اینترپروکس، به طور موثری فضاهای بین دندانی را تمیز میکند و بدین ترتیب دندان ها را از پوسیدگی و بیماری های لثه و استخوان اطراف دندان محافظت می کند. این محصول دارای استاندارد ISO 16409 می باشد و در کشور اسپانیا توزیع شده است.

 

موارد مصرف

نحوه استفاده