Choose your countrycountries
سایت اصلی: انگلیسی - اسپانیایی

شرکت پایا اکسیر آریا، نماینده‌ی انحصاری Dentaid اسپانیا

Daily Oral Hygiene

رعایت بهداشت یکی از راههای اصلی برای حفظ سلامت ماست . در بهداشت روزانه ، ما نباید مراقبت از دهان و دندانمان را در طول هر مرحله از زندگی فراموش کنیم. زیرا بدون آن ها در معرض بیماریهای مختلف بسیاری هستیم.

دندان کودکان باید از لحظه ای که رشد کرد و ظاهر شد ، در حدود هفت ماه پس از تولد ، مراقبت شود.برای این کار پس از مصرف یک شیشه شیر یا خوردن غذا از گاز پانسمان مرطوب ممکن است استفاده شود بر روی لثه ها،در واقع  جایی که دندان هنوز درنیامده است.. همچنین توصیه می شود برای نوزادان ویزیت یک دندانپزشک اطفال برای چک کردن اینکه آیا دندان در آوردن در مسیر دست است یا خیر. این مسئولیت پدر و مادر است که با راهنمایی یک دندانپزشک اطفال حرفه ای ، عادات خوب رعایت بهداشت دهان و دندان را در کودکان القا کنند . انتخاب مسواک مناسب با الیاف نرم برای تمیزکردن موثر دندانها و لثه ها بسیار مهم است.

همچنین توصیه می شود در زمان انتخاب یک خمیردندان یا ژل ، مشاوره حرفه ای بخواهید . در اغلب موارد فلوراید توصیه می شود (برای تقویت مینای دندان) شستن دهان با آب ممکن زمانیکه کودکان توانایی تف کردن و فرودادن مایع را داشته باشند، مفید باشد.

در دوران بلوغ ، ابعاد حفره دهانی شروع به تغییر می کند . عاقلانه است مسواک و خمیردندان کودکان با محصولات بزرگسالان جایگزین شود. سپس در طی دوران بلوغ ، عادات رعایت بهداشت دهان و دندان به دست آمده همراه با ویزیت منظم دندانپزشک ، در طول زندگی ادامه داشته باشد.

مشکلات مربوط به بیماری

پاکسازی دهان