Choose your countrycountries
سایت اصلی: انگلیسی - اسپانیایی

شرکت پایا اکسیر آریا، نماینده‌ی انحصاری Dentaid اسپانیا

اینترپروکس

interprox

طیف وسیعی از انواع مسواک های بین دندانی اینتربروکس برای حذف کامل بیوفیلم های دهانی از فضاهای بین دندانی، توسط متخصصین بهداشت و  دندان طراحی و تولید شده اند.

کیفیت و دوام این مسواک ها توسط استاندارد ISO 16409 مورد بررسی قرار گرفته اند. خط تولید مسواک بین دندانی interprox توسط رشته های با کیفیت بالای Tynex طراحی و تولید شده اند. این رشته ها در اطراف یک سیم که با مواد عایق پلاستیکی پوشش داده شده اند، قرار گرفته اند که محافظت از لثه ها و جلوگیری از حساسیت ناشی از تماس الکتریسیته با بدن را بر عهده دارند.

مسواک interprox با همه فضاهای بین دندانی سازگار است و همچنین با سری ها مخروطی و استوانه ای هم طراحی شده است. مسواک با سری استوانه ای برای تمیزکردن فضاهای بین دندانی در قسمتهای جلویی توصیه می شود در حالیکه مسواک با سری مخروطی برای تمیزکردن فضاهای بین دندانی در مناطق دندان های آسیای کوچک و بزرگ توصیه می گردد.

این مسواک ها با توجه به شکل سری مسواک و سایر ویژگی های تکنیکی به سه گروه تقسیم می شوند: اینتربروکس، اینترپروکس پلاس و اینترپروکس دسترسی. هر سه نوع این مسواک ها می توانند برای بهداشت فضاهای بین دندانی در هر نقطه از حفره ی دهان مورد استفاده قرار بگیرند. اما برای تمیزکاری راحت تر، اینترپروکس پلاس برای فضاهای عقبی دهان پیشنهاد می گردد(سری کج آن دسترسی را تسهیل می کند). اینترپروکس برای قسمتهایی جلویی دهان مناسب تر است (سری محافظ آن متناسب با دسته طراحی شده است و دسترسی به مناطق طبیعی را راحت می کند و همچنین دسته قابل انعطاف دارد) و در آخر ، اینتربروکس دسترسی (interprox access) که برای دندانهای آسیا مناسب هستند. (زاویه دار بودن سری این مسواکها و طول دسته آنها، دسترسی به قسمتهای عقبی دهان را بسیار راحت می کند).

همه­  این مسواک ­ها دارای سری محافظ پلاستیکی هستند تا بعد از مصرف، رشته­ های مسواک­ ها را تمیز نگه دارد و حمل آنها را آسان کند.

خمیردندان ژلی اینترپروکس، مجموعه محصولات اینترپروکس را کامل می­ کند. ترکیب و ویژگ­ی های خاص آن این اجازه را می­ دهد که سرعت نفوذ فضاهای بین­ دندانی برای جلوگیری از التهاب لثه و تشکیل پوسیدگی­ ها، افزایش یابد.

مسواک های بین دندانی

خمیردندان ژلی